Grupça sikildik

Otuz altı yaşında sarışın uzun boylu bir erkeğim. Adnan. Kendime ait bir konfeksiyon atölyem var. Maddi durumum iyi olduğu için ara sıra kaçamak yapıyorum. Fakat ben her zaman beraber olacağım kadının sadece güzelliği ile ilgilendim. Onun karakter yönü benim için hiç önemli değildi. Fakat bu konuda hata yaptığımı çok geçmeden öğrendim. Bununla beraber iyi bir ders almıştım. Sizlere bu anımı yazmak istedim. Bundan bir buçuk yıl kadar önceydi. Yine içimden kaçamak yapmak geldi. Bana tavsiye edilen bir randevu evine gittim. Harika kızlar vardı. İçlerinden genç ve güzel birini seçtim. Adı Meltem idi. Birlikte odaya çıktık. Bana mükemmel bir seks ziyafeti çekmişti. Mert olmuştum. Anlaştığımız ücretin dışında bahşişini de yüklü verdim. Memnun olmuştu. Ayrılırken yine gel diye ısrar ediyordu. Bense zaten ondan oldukça memnun kalmıştım. Artık her hafta sonu onunla birlikte oluyordum. Meltem bir hayat kadını olmasına rağmen ona aşık olmuştum. Bana gösterdiği yakınlığa bakarak onun da beni sevdiğini düşündüm. Yine beraber ilişkiye girdiğimiz bir gün ona sevgimden söz ettim. Birden mahsumlaştı ve “Keşke seni buralara düşmeden önce tanısaydım.
Şimdi mutlu bir yuvamız olurdu” deyince “Bunu gerçekten ister miydin? Benimle evlenir miydin” dedim. “Evet” dedi. “Ben seni böyle de seviyorum. İstersen evleniriz” deyince boynuma sarıldı. Ona inanmış bu hayattan gerçekten de kurtulmak istiyor sanmıştım. Oracıkta evlenme kararı verdik. Oradan ayrılmadan önce kaçış planları yaptık ve ona randevu verdim. Ertesi gün buluştuk. Onu karım olarak kabul edip evime getirdim. Evliliğimizin ilk günleri mutluluk içinde geçti. Ona hediyeler alıvor, bir dediğini iki etmiyordum. Her yere beraber gidiyorduk. Evde sıkılmasın diye onu davetlere toplantılara getiriyordum. Arkadaş çevremle tanıştırdım. Bunların içinde benim atölyeye İşveren Levent adında biride vardı. Genç ve çekici biriydi. Meltemle onu ben tanıştırdım. Onun için hiçbir şey değmez diye düşünüp kendimi kötü düşüncelerden sıyırdım. Onu başımdan atmak için plan yapmam gerekiyordu. Bir gece Levent’ten söz açtım. “Çekici bir erkek dedim “Evet” “Onu istiyor musun?” diye sorduğumda önce şaşırdı. Sonra “Ben seninim” dedi. “Yine beraberiz hem değişiklik olur.
Madem onun çekici biri olduğunu söyledin. Bir akşam yemeğe davet edelim Onunla beraber ol istersen ben de aranıza katılırım bu benim de hoşuma gider dedim. Sende istiyorsan olur” dedi. İçimden kahroluyordum. Fakat belli etmedim. Hastayım yatalım diyen meltem sevincinden göbek atıyordu. Ertesi gün Levent’e telefonla etmesini söyledim. “Tamam” dedi. Sabah işe gittim Beni telefonla arayan” Levent bu akşam misafirinizim galiba dedi. “Evet bekliyoruz” dedim. Ona meltem ne yapacağımızı üçümüzün aynı anda sikeceğimizi söylemiş. Akşam eve geldiğimde benden kısa bir süre sonra Levent’te geldi. Önce oturup yemek yedik. Alkol aldık ben konuyu açtım “Karım seninle sevişmek istiyor.onu kırma şu azgın karıyı beraber bir güzel sikelim” dedim. “bu teklife hayır demem imkansız ” diyen Levente karım hemen sokulup dudaklarını uzatmıştı hadi şimdi yatak odasına gidip orda devam edelim dedim. Kalkıp yatak odasına geçtik meltemi beraber soymaya başladık. Meltemde bizim pantolanlarızı indirerek yaraklarımızı eline alarak okşuyordu.Meltemin gömleğinin düğmelerini çözdüm sütyensiz küçük ve diri memeleri ortaya çıkınca Levent dudaklarını uzatıp emmeye başladı. 
Ardından dudak dudağa öpüşürlerken bende omuzlarını öpüyordum. Garip duygular içinde olmama rağmen sikim kemik gibi sertleşmişti. Meltem Levent’in yarağını emmek için domaldığında ben de arkadan amma geçirdim. Ortalık birden alevlenmişti. Meltem Levent’in yarağını ağzına aldığında ben amına sokup çıkarmaya başladım. Daha sonra da Yatağın kenarına oturdum. Meltem de yarağımın üzerine oturdu. Aynı zamanda Leventle öpüşüyorlardı. Meltem yine ihtiras doluydu. İki yarağa aynı i hükmetmenin verdiği zevkle inliyordu. Bir anda her şeyi unut-ben de kendimi bu gi–li atmosfere kaptırmıştım. Meltem’in amini ilk günkü kadar arzulu bir biçimde sıkışıyordum. Bu beni kısa sürede doyuma taşımıştı. Levent “O amını tadına biraz da ben bakayım” dediğinde ben de yarağımı Meltem’in ağzına verdim. Meltem yarağımı büyük bir arzuyla emerken Levent amma sokup çıkartıyordu. Bir süre sonra Meltem de doyuma ulaştı. Levent ise doyuma yaklaştığında “Ohh diye inliyordu. Meltemin amından aldığı zevkle oda orgazm olmuştu. Daha sonra Leventi yolcu ettik Meltem bana teşekkür ediyordu. Beni aldattığını anlamıştım. O yüzden buna izin verdim. Sen bana değil gel deldiğin batakhanelere layıksın. Yarın eşyalarını topla ve git dedim. Meltem çok şaşırmıştı.Fakat başka çaresi yoktu. Ertesi gün gitti.

Bir cevap yazın